Fotosoutěž ve spolupráci |se společností Fujifilm

14.11.2017 |
Aktuality

Časopis WINE & Degustation ve spolupráci se společností Fujifilm vyhlašují fotosoutěž o hodnotné ceny. Hlavní cenou soutěže je nový špičkový fotoaparát Fujifilm X-T20 v ceně cca 33 000 K4. 

Do fotosoutěže se může přihlásit kdokoli, kdo zašle v uvedených termínech své autorské fotografie na vyhlášená témata na adresu redakce info@w-d.cz. Minimální velikost fotografie je 1000x1500 pixelů. Maximální počet fotografií zaslaných jedním do soutěže přihlášeným fotografem je 3 k jednomu tématu. U zaslaných fotografií uveďte jméno fotografa, názvy fotografií a kontaktní údaje.

Nejlepší fotografie budou postupně zveřejňovány v podzimních číslech časopisu WINE & Degustation. Představení finálových fotografií proběhne ve vánočním čísle časopisu. Vyhlášení vítěze, představení vítězné fotografie a profil vítězného fotografa bude zveřejněn v únorovém čísle roku 2018. Výběr vítězné fotografie provede komise složená ze zástupců redakce časopisu WINE & Degustation, společnosti Fujifilm
a špičkových tuzemských fotografů. Úplná uzávěrka soutěže je 5. 1. 2018. Autoři zasláním fotografií udělují časopisu souhlas se zveřejněním soutěžních fotograií v průběhu této fotosoutěže bez nároku na honorář. 

Témata

Září: Vinařská krajina

Říjen: člověk a víno

(od portrétu po glamour fotografií)

Listopad: Jídlo a víno jako umělecké dílo

(fotografie jídla, zátiší)

Prosinec: Instax fotografie

(využití přístroje pro okamžitou fotografii)


Partneři

Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht, WINE & Degustation, Exclusive, Caravan.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI