Mezinárodní veletrh vína Wine Prague 2017

19.05.2017 |
Aktuality

Třetí ročník mezinárodního veletrhu vína Wine Prague 2017 skončil na konci května. Třídenní akce v PVA EXPO PRAHA se zúčastnilo na 337 vystavovatelů z ČR i ze zahraničí. Spokojenost vystavovatelů i návštěvníků především z řad profesionálů v obchodě s vínem a množství uzavřených kontraktů napovídají, že veletrh Wine Prague potvrdil své výsadní postavení největší a nejdůležitější vinařské akce v ČR a současně významného veletrhu vína i ve střední Evropě. Veletrh Wine Prague tak byl již potřetí událostí, kterou by si žádný profesionál z oboru ani poučený milovník vína neměl nechat ujít.

Organizátorem Wine Prague je společnost Yacht, vydavatel časopisu WINE & Degustation, který je odborným garantem a hlavním mediálním partnerem veletrhu. Veletrh Wine Prague 2017 se konal za  podpory Vinařského fondu ČR a  partnery se staly Asociace sommelierů České republiky, soutěž Oenoforum a společnost Crystalex, která byla hlavním dodavatelem skla, ze které- ho se na veletrhu degustovalo. Novinkou letošního roku se stalo uzavření strategického partnerství s minerálkou Korunní, která byla, jako jediná certifi kovaná minerálka vhodná k vínu, výhradním dodavatelem vody na veletrh Wine Prague 2017. Na 8460 návštěvníků z oblasti HORECA, importérů, distributorů, sommelierů, obchodníků s vínem, odborné veřejnosti a TOP privátních zákazníků čekalo na výstavní ploše 6500 m2 337 vystavovatelů z ČR i ze světa. Výstavní prostor byl oproti loňskému ročníku pozměněn tak, aby byl celý veletrh kompaktnější a lépe přístupný. Pořadatelé získali pro veletrh poprvé i nejmodernější z letňanských výstavních hal, ve které se nově představili tuzem- ští vinaři. Ve dvou degustačních sálech i na některých stáncích vinařů a dovozců probíhal bohatý a velmi atraktivní doprovodný program nesmírně zajímavých degustací a prezentací. Na Wine Prague 2017 letos zamířila i řada hvězdných osobností ze všech oborů vinařského světa. Veletrh Wine Prague 2017 potvrdil výsadní postavení významného veletrhu vína ve střední Evropě. Hledáte obchodní příle- žitosti na trhu s vínem v České republice a okolních zemích? Český trh opět ukázal, že má zájem poznávat nová vína, je loajální ke svým tuzemským vinařům, ale jako trh, na který se musí více než 70% vína dovézt, je stále skvělou a otevřenou příležitostí i pro kvalitní zahraniční vinaře a jejich dovozce. Již nyní začínají přípravy na  čtvrtý ročník veletrhu Wine Prague 2018. Veškeré další informace včetně přímých telefonních kontaktů naleznete na  www.wineprague.com. Organizační tým je připraven každému zájemci o účast na veletrhu pomoci a poradit s jeho optimální prezentací přímo na e-mailu info@ wineprague.com. 


Partneři

Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht, WINE & Degustation, Exclusive, Caravan.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI