Rodinné vinařství a penzion Skoupil |Stylové ubytování s výhledem na malebné vinohrady

06.04.2018 |
Cesty za vínem

Nechte se hýčkat v penzionu v srdci největší vinařské obce České republiky, Velkých Bílovic. Pod jednou střechou vás čeká pohodlí a odpočinek v moderně zařízených pokojích a zároveň výborná kuchyně. Zažijte jiný rozměr vinaské turistiky s dokonalým komfortem, ať již jako dovolenou, nebo v pracovním kolektivu.

Hotelovým hostům je zdarma k dispozici parkoviště přímo u penzionu s kapacitou 40 parkovacích míst. Nabízejí zde degustační večery a prohlídku vinařství, tematické víkendy, individuální vinařské a teambuildingové programy, pořádání firemních akcí, vzdělávacích kurzů a prezentací či porad v konferenčních prostorech. Rodinnému vinařství Skoupil propůjčil již v roce 1992 svou tvář i duši majitel, vinař a vinohradník v jedné osobě Petr Skoupil. Milovníky a znalce vín osloví i rodinný a osobní přístup, na němž se podílejí i dva synové - ing. Petr Skoupil ml. se stará o obchod, ekonomiku a marketing a František Skoupil je enolog a sommelier vinařství. Vinařství dnes pravidelně sklízí úspěchy na soutěžích a výstavách vín doma i v zahraničí. Obhospodařuje 25 hektarů vlastních vinic, kterým věnuje celoroční péči. Další hrozny z 10 hektarů nakupují od místních pěstitelů, se kterými úzce spolupracují, přičemž dbají na kvalitu hroznů. Produkce vinařství dosahuje 250 000 láhví. Tradici, založenou na respektu k přírodě i půdě, spojují s moderními postupy. Hrozny zpracovávají nejšetrnější metodou pomocí selektoru bobulí. Výsledkem jsou odrůdově čistá a mimořádně zajímavá přívlastková vína. Jsou typická širokým spektrem primárních aromatických látek, a zejména výrazně ovocným charakterem s minimálním obsahem hořčin. Jejich vína jsou rozdělena do čtyř řad - KERAMIKA, TERROIR , RESERVA a LIMITED.

Jedinečný zážitek z moderní gastronomie Restaurace v penzionu nabízí jedinečný zážitek z moderní gastronomie ve spojení s tradiční moravskou kuchyní a lahodnými víny z rodinného vinařství Skoupil. Vědí, že dobrá restaurace neznamená jen dobré jídlo, perfektní obsluhu a příjemné prostředí, proto mají pro hosty připraveny další služby, jako jsou objednávky prostřeného stolu, oslavy a akce s uzavřenou společností, netradiční firemní akce, teambuildingy a večírky.

Kontakty:

Vinařství Petr Skoupil
Sadová 1399, 691 02 Velké Bílovice

+420 739 036 754
info@skoupil.com
www.skoupil.com 

Zveřejněno ve WINE & Degustation 4/2018.


Partneři

Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht, WINE & Degustation, Exclusive, Caravan.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI