W-D > Články > Aktuality >

Cuvée RVNG a Cuvée MPFR |Decanté

13.03.2018 |
Aktuality

Nová, speciální edice vín DECANTÉ vznikla propojením světa vína, umění a designu ve snaze a touze vytvořit produkt, který bude chutnat, bavit a vyvolávat emoce. Produkt, který se stane tradicí a ke kterému se budete chtít vracet, protože to bude sázka na jistotu.

Vínům speciální edice DECANTÉ je vtisknuta autentičnost a charakter místa, ze kterého hrozny pochází, a proto jsou vína vyrobena z odrůd, které na jižní Moravu, a zejména Velkopavlovicko tradičně patří. Scelením odrůd vznikla dvě vína – Cuvée RVNG (Ryzlink vlašský + Neuburské) a Cuvée MPFR (Modrý Portugal + Frankovka). Obě cuvée jsou vyrobena pod taktovkou enologa Pavla Buriánka z vinařství ZD Němčičky. Inovativní vzhled láhví je podtržen použitím originálních skleněných zátek Vino-Lok od jablonecké společnosti Preciosa. Tvůrcem výtvarného návrhu pro etikety je pak liberecký rodák David Hanvald.

Víno spojuje… a v případě speciální edice vín RVNG a MPFR vyvolává synergii kvalitního vína, designu a lidského přístupu.

 

www.decante.cz

Zveřejněno ve WINE & Degustation 3/2018.


Partneři

Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht, WINE & Degustation, Exclusive, Caravan.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI