W-D > Články > Aktuality >

Krug 2004

02.10.2017 |
Aktuality

Vychutnejte si ztělesnění skvělého ročníku, který nabídl velmi expresivní a elegantní vína se svěží strukturou. Výsledné cuvée Krug 2004 je kombinací delikátnosti, rovnováhy a jedinečné ovocnosti kombinující rozmanitou paletu citrusových plodů. S podtitulem „Zářivá svěžest“ doslova evokuje pocity časného letního rána v Champagne. Jeho chuť slibuje vynikající párování s mořským ježkem, lososem nebo kaviárem. Velmi dobře se snoubí s jemnými bílými rybami v citrónové omáčce a olivovým olejem, stejně jako s thajskou kuchyní s vůní zázvoru a citrónové trávy. Dům Krug nezapomněl ani na párování

s hudbou, o něž se tentokrát postarala zpěvačka a multiinstrumentalistka Lianne La Havas. Zadáním šestimístného Krug iD, jež najdete na zadním štítku každé láhve, na webu krug.com, v aplikaci Krug, na Twitteru (@Krug) nebo Google objevíte příběh své láhve. Ten zahrnuje informace o kompozici vašeho cuvée, podmínkách ročníku a konkrétních volbách sklepmistra Erica Lebela, když se se svým týmem chystal zachytit příběh roku 2004. Netrpělivě očekávaný ročník 2004 bude celosvětově uveden ve stejný den, a to 14. září 2017.


Partneři

Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht, WINE & Degustation, Exclusive, Caravan.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI