W-D > Články > Aktuality >

Olivový olej |Deortegas

01.05.2018 |
Aktuality

Almazara Deortegas je španělský rodinný podnik, který se po mnoho generací věnuje zemědělství, s patnáctiletou historií v ekologickém zemědělství. Nachází se v oblasti Yecla, Murcia, v regionu Altiplano se dvěma panstvími tradičně pěstovaných olivových hájů Los Charquillos a Hoya Hermosa, kde pěstují odrůdy Arbequina, Picual, Cornicabra a Hojiblanca. Olivy rostou v nadmořské výšce 600 až 800 metrů nad mořem.

Oblast má suché kontinentální podnebí, teplá léta a studené zimy s nízkým výskytem deště. Výsledkem zdravé kombinace nápadů, intenzivní práce, hluboké péče a úcty k Zemi je extra panenský, čistý, organický olivový olej s intenzivním zeleným a zlatým odstínem v závislosti na odrůdě a s harmonickými a elegantními organoleptickými vlastnostmi. Všechny olivové oleje značky Deortegas jsou certifikovány Regionální radou pro ekologické zemědělství v Murcii a Evropskou komisí pro ekologické zemědělství, která nese ekologickou pečeť země, regionu a Evropy.

www.orovino.cz

Zveřejněno ve WINE & Degustation 4/2018


Partneři

Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht, WINE & Degustation, Exclusive, Caravan.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI