W-D > Články > Aktuality >

THAYA vinařství |Slavnostní představení vín nového ročníku

21.06.2023 |
Aktuality

THAYA vinařství najdete nedaleko Znojma, v blízkosti rakouských hranic v obci Havraníky. Loni zde dokončili stavbu nejen na tuzemské poměry jedinečného komplexu vinařství, hotelu a restaurace. S roční produkcí asi 200 tisíc láhví se řadí mezi středně velké vinařské podniky u nás. Jejich cílem však není jen vyrábět skvělé víno. Chtějí rozvíjet i vinařskou turistiku a gastronomickou kulturu na Znojemsku.  Právě proto se rozhodli uspořádat slavnostní večer, kde představili svá nová vína řady Premium z ročníku 2021 ve spojení s vynikající gastronomií.

„Jsme v jedinečném kraji, kde se vínu daří. Chtěli jsme vytvořit místo, kam budeme moci všechny zvát. Místo, kde je možné ochutnat naše vína, zažít skvělou gastronomii, odpočinout si ve stylovém hotelu a nabrat energii v zahradě, která celý komplex dotváří,“ říká Josef Trávníček, majitel restaurace, vinařství a hotelu THAYA.

Celý článek najdete v červnovém vydání WINE & Degustation, které je možné zakoupit ZDE.


Partneři

Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht a WINE & Degustation.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI