W-D > Články > Aktuality >

Wine Prague |2019

14.02.2019 |
Aktuality

Přípravy na největší tuzemskou vinařskou akci roku - veletrh Wine Prague 2019 - jsou v plném proudu. Veletrh proběhne ve dnech 28. až 30. května tradičně na výstavišti PVA EXPO v pražských Letňanech. Všichni, kteří hledají obchodní příležitosti na trhu s vínem v České republice a okolních zemích, by se tedy měli co nejdříve spojit s pořadateli a začít připravovat svou prezentaci. Úplná uzávěrka přihlášek je 31. 3.
Veletrh Wine Prague si dal od počátku za cíl vytvořit v Praze příležitost pro korektní a důstojný obchod s vínem a komunikaci mezi vinaři, dovozci a jejich zákazníky z řad profesionálů i top privátních klientů. "Rozvíjet veletrh Wine Prague, tedy akci, která nemá v tuzemsku obdoby a přináší skutečně mnoho příležitostí pro navazování obchodních kontaktů, ale i důkladného poznání celého odvětví, by mělo být jasným zájmem všech, kteří v branži působí," říká o veletrhu Wine Prague jeho ředitel Daniel Guryča.
Organizátoři pro letošní rok chystají několik novinek. Snaží se maximálně zdokonalit a optimalizovat prostředí ve veletržních halách a zavádí nový systém registrací návštěvníků i jejich identifikace ve výstavních prostorách. Každý návštěvník tak obdrží visačku se jménem, názvem společnosti a barevným podkladem, který všem vystavujícím umožní zařadit jej na první pohled do příslušné kategorie návštěvníků. Letos se zpřísní i přístup k volným vstupenkám pro jednotlivé vystavovatele, tak aby veletrh Wine Prague i nadále rozvíjel svou vizi být především profesionální platformou pro obchod s vínem.
V tuto chvíli vrcholí registrace vystavovatelů z řad tuzemských i zahraničních vinařů a samozřejmě i dovozců vín a poskytovatelů nejrůznějších služeb s vínem spojených. Návštěvníci se tak mohou opět těšit na mnoho slavných vinařských jmen, prezentovaných samostatně, i některá VOC a sdružení vinařů, kteří se rozhodli ukázat sílu a styl svých apelací ve společných prezentacích. A do Prahy již tradičně míří i mnoho zahraničních hostů.
Na veletrhu bude probíhat i rozsáhlý program doprovodných degustací a seminářů. Program speciálních degustačních místností se plní a ti, kteří mají zájem o organizaci seminářů během veletrhu Wine Prague 2019, by neměli s registrací déle otálet. Zájemci o expozici na veletrhu Wine Prague 2019 mají nejvyšší čas kontaktovat organizátory na info@wineprague.com a zasílat přihlášky. Organizační tým je připraven každému zájemci o účast na veletrhu pomoci a poradit s jeho optimální prezentací. "Každému, tedy sdružením vinařů, malým tuzemským vinařstvím, dovozním firmám i zahraničním vinařům se zájmem o vstup na český a slovenský trh rádi poradíme s optimálním využitím možností, které veletrh Wine Prague i časopis WINE & Degustation jako hlavní odborný garant a mediální partner veletrhu nabízí. Úspěšná prezentace na veletrhu není jen o těch třech dnech na výstavě, je to o výborném produktu a dobře připravené marketingové strategii před veletrhem a samozřejmě i následných krocích po jeho skončení. Právě v tomto segmentu vidím často slabinu tuzemských vinařů, kteří jdou na veletrh s velkým očekáváním, ale část z nutných kroků k úspěchu mnohdy zanedbávají či podceňují," říká prezident veletrhu Michal Šetka. Aktuality z příprav veletrhu a praktické informace, kontakty i přihlášky pro vystavovatele jsou k dispozici na webových stránkách www.wineprague.com.

Zvřejněno ve WINE & Degustation 2/2019


Partneři

Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht, WINE & Degustation, Exclusive, Caravan.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI