W-D > Články > Pozvánky >

13. ročník Galerie rulandských vín v ČR |17. a 18. srpna 2019

04.07.2019 |
Pozvánky

Cech kyjovských vinařů pořádá v letošním roce už 13. ročník soutěžní přehlídky vín burgundských odrůd od profesionálních výrobců. Dominantními odrůdami jsou pochopitelně Rulandské bílé, Rulandské šedé, Rulandské modré a Chardonnay. Přihlásit do soutěže je možné i cuvée a rosé. Soutěž je hodnocena profesionálními degustátory, přičemž ta nejlepší vína získají cenu hejtmana Jihomoravského kraje,velvyslance nebo starosty města. Výstava se uskuteční ve sportovní hale Klvaňova gymnázia v sobotu 17. 8. a v neděli 18. 8. a je součástí programů v rámci Slováckého roku. Více se můžete dozvědět na www.vinazmoravy.cz nebo na webu Cechu kyjovských vinařů.

Vystavovatelům je doporučeno seznámit se se statutem soutěže, přihlášení vzorků je totiž možné pouze přes systém Elwis. V případě zájmu o účast na degustaci a splnění podmínek statutu volejte na tel. 602 937 871 nebo pište na e-mail navratil@kyjovskavinoteka.cz.

Na všechny návštěvníky se těší organizátor akce - Cech kyjovských vinařů.


Partneři

Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht a WINE & Degustation.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI