Set pivních sklenic |řady Birrateque

22.11.2018 |
W-D

Řadou degustačních pivních sklenic Birrateque reaguje italská sklárna Luigi Bormioli na vzrůstající popularitu pití piva
a rozmanitost nabídky pivovarů. Každý druh piva má své jedinečné organoleptické vlastnosti, a proto by měl být podáván v příslušné sklenici, aby se zvýraznily všechny jeho podstatné charakteristiky a přednosti. Křišťálové a dokonale transparentní sklo Birrateque umožňuje posilování vjemu reálné barvy, jasnosti piva a struktury pěny. Set je složen ze tří prodejně nejúspěšnějších tvarů: Beer Tester - univerzální sklenice se stopkou pro senzorické analýzy piva je navržena jako technicky ideální typ pro odborné degustace. Ipa/White - kuželovitý, lehký tvar v sobě spojuje uměleckou harmonii s technickou precizností.
Vyvážený design a velikost vede ke snadné manipulaci při degustaci piva. White/Weiss - široký a zaoblený tvar, pozoruhodný rozměr příjemný na uchopení dělá tento typ ideálním pro ochutnávky řemeslně poctivého piva. Mírně zakřivený horní okraj zvýrazňuje specifické vůně piva.

K dostání na www.bormioliluigi.cz.

Zveřejněno ve WINE & Degustation 11/2018


Partneři

Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht, WINE & Degustation, Exclusive, Caravan.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI