W-D > Články > Aktuality >

Bandol.cz hlásí |nová bílá a růžová vína z ročníku 2021

29.07.2022 |
Aktuality

Společnost Bandol.cz, specialista na špičková francouzská vína z prosluněné jihofrancouzské oblasti Bandol, nově přináší na náš trh širokou selekci bandolských vín v aktuálním ročníku 2021. „Od všech našich bandolských vinařství nabízíme skvělá bílá a růžová vína v nově dostupném ročníku2021. Po ročníku 2020, který byl opulentnější a kulatější, můžete u nových vín z roku 2021 očekávat mnohem více svěžesti a pikantních kyselin. Jak bílá, tak růžová vína jsou říznější, současně ale nezapřou svůj typicky strukturovaný charakter jižní Francie,“ říká o nových vínech Otakar Žoudlík, sommelier společnosti Bandol.cz.

Zejména růžový Bandol nabídne v horkých letních dnech tolik žádané osvěžení a komplexní zážitek současně. Tato vína získala na oblibě právě díky své struktuře, pikantní ovocnosti, bylinný m tónům, a především mineralitě, kterou někdy doplňují až železité podtóny. Zároveň jsou to jedna z mála růžový ch vín, která umíně kolik let pozitivně vyzrávat a zlepšovat se v láhvi. A díky své kyselině a mineralitě jsou to také vynikající vína pro gastronomii a konkrétně v nadcházejících měsících perfektně doprovodí vaše letní grilování.

Více již na e-shopu společnosti www.bandol.cz.


Partneři

Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht a WINE & Degustation.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI