W-D > Články > Aktuality >

OOO.wine |první wine concept store v ČR

25.07.2021 |
Aktuality

Od roku 2005 dováží do ČR Domaine R et B kultovní vína z prestižních evropských regionů, zejména Francie. V jejich skladu najdete více než 100 000 láhví špičkových vín. A nejsou to pouze raritní a investiční vína, ale především vína dostupná všem, navíc všechna prošla přísným výběrem týmu zkušených profesionálů z Domaine R et B.

"Všechna vína jsme ochutnali (ano, všechna!). A všechna sami rádi pijeme - tak rádi, že jich vozíme víc a víc. A protože se chceme o naši radost podělit, otevíráme velkoobchod s víny. Na téměř 1 000 m2 představujeme téměř celé naše portfolio - na paletách, v regálech a vinné galerii. Více než tisíc vín - to je koncept OOO.wine. Vína s otiskem terroir mohou zdobit i vaše rodinné oslavy, letní grilování na terase, romantické chvíle nebo vám zpříjemní třeba úterní večeři," říká o novém konceptu OOO.wine Tomáš Sýkora z Domaine R et B. Nový wine concept store najdete na adrese Obchodní 266 v pražských Čestlicích. Víno tu můžete nakoupit po láhvích, krabicích či paletách a souþasnČ lze také některá vybraná vína ochutnat. K vínům můžete pochopitelně přikoupit i skleničky, karafy, otvíráky, dárková balení nebo třeba i cognac či armagnac a další.

Veškerý sortiment najdete také v e-shopu www.OOO.wine


Partneři

Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht a WINE & Degustation.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI