W-D > Články > Aktuality >

Řada Organic z vinařství Volařík |Pod sklem

17.07.2018 |
Aktuality

Vinařství Volařík z Mikulova se na místní vinařskou scénu zapsalo zejména díky příjemně minerálním Ryzlinkům vlašským, které jsou pevně spjaty s vápencovým podložím vinic pod Pálavou. Nabídka vinařství je odrůdově mnohem pestřejší a od roku 2013 je obohacena o řadu Organic - vína z viniční trati Věstonsko, která je obhospodařována v ekologickém režimu. Vysazeny jsou zde interspecifické odrůdy Hibernal, Saphira a Johanniter, které budou nově uzavírány skleněným uzávěrem - Vinolokem. Z ročníku 2017 již tento uzávěr hrdě nese Johanniter, od roku příštího se jím bude pyšnit celá řada Organic.

Kompletní ročník 2017 můžete ochutnat v Křížovém sklepě v Mikulově 4. 8. 2018, rezervace předem je nutná. Novinkou letošní letní sezony je prodloužená pracovní doba v prostorách nového vinařství v Mikulově na ulici K Vápence. Vína si sem můžete přijít ochutnat i koupit ve čtvrtky a pátky až do 20 hodin. O víkendech je otevřeno v čase 10-20 hodin. Řada Organic 2017 je již v prodeji na vinařství i přes e-shop na www.vinarstvivolarik.cz.

Zveřejněno ve Wine & Degustation 7-8/2018

 


Partneři

Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht a WINE & Degustation.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI