W-D > Články > Aktuality >

Veletrh Wine Prague 2020 |oznamuje nový termín a nového partnera

15.05.2020 |
Aktuality

Wine Prague, největší a nejdůležitější profesionální veletrh vína v ČR,musel kvůli aktuální situaci a nařízením vlády ČR, tak jako mnoho dalších vinařských akcí u nás i v zahraničí, hledat nový termín. V posledním dubnovém týdnu se pořadatelům podařilo uzavřít dohodu s výstavištěm PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Mezinárodní veletrh vína Wine Prague 2020 tak ještě letos otevře své brány široké vinařské veřejnosti již po šesté, a to ve dnech 4. a 5. listopadu 2020. Celé dva dny veletrhu budou opět zasvěceny vínu, jeho kulturní propagaci, edukaci, a především pak velké řadě obchodních setkání a jednání.
"Jsme velmi rádi, že se podařilo vyjednat náhradní termín veletrhu Wine Prague 2020 v takto optimálním období. Věříme, že první týden v listopadu bude již pro konání takové akce zcela bezpečný, z hlediska obchodu je to ideální termín pro navázání kontaktů pro velmi důležitý předvánoční prodej vína," říká ředitel veletrhu Daniel Guryča."Celý segment obchodu s vínem bude potřebovat po zastavení epidemie důraznou pomoc. Již nyní chystáme v rámci veletrhu několik novinek, které by měly velmi pozitivním způsobem pomoci vinařům k cestě za jejich zákazníky, a samozřejmě budeme klást velký důraz na podporu našich moravských a českých vinařů," říká prezident veletrhu Michal Šetka. Devizou veletrhu Wine Prague je precizní management profesionálních návštěvníků a úspěšné propojení vinařů a obchodníků s vínem s jejich profesionálními i TOP VIP klienty. Zásadní je i velmi profesionální přístup směrem k samotným vystavovatelům, kteří se po celé dva dny budou prezentovat ve výstavních prostorách PVA EXPO PRAHA se skvělou dostupností autem i MHD. V rámci nadstandardního servisu a partnerství s veletrhem bude i letos vystavovatelům poskytována zdarma minerálka Korunní, tedy certifikovaná voda vhodná k vínu. Wine Prague od počátku zajišťuje i servis několika druhů vinného skla s neustálou výměnou čistých sklenic. Letos bude k dispozici mimořádně kvalitní sklo od nového partnera veletrhu, kterým se stává společnost Cerva Bohemia. "Když jsem byl na počátku tohoto roku přizván jako nezávislý konzultant na degustaci z prototypů sady skla připravované exkluzivně pro nové THAYA vinařství, setkal jsem ses majitelem společnosti Luborem Cervou a jeho týmem. Byl jsem nadšen kvalitou práce českých sklářů i ochotou pracovat na sebemenších detailech. Kromě sady určené exkluzivně pro THAYA vinařství a jejich restauraci mi byla představena i nová prémiová řada vinného skla Telesto, se kterou Cerva Bohemia právě přichází na trh. Velmi záhy jsme se dohodli na partnerství a vybrali jsme tři optimální sklenice, ze kterých budou návštěvníci veletrhu Wine Prague vína degustovat. Troufám si říci, že takto kvalitní sklo pro všechny návštěvníky na žádném jiném světovém veletrhu vína nenajdete, a osobně jsem moc rád, že na českém veletrhu vína tak představíme světu i špičkovou práci českých sklářů,"říká o nově navázané spolupráci Michal Šetka. Nový termín veletrhu Wine Prague 2020 je znám.

Aktuální informace budou pravidelně zveřejňovány v časopise WINE & Degustation a na www.wineprague.com.


Partneři

Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht a WINE & Degustation.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI