W-D > Články > Aktuality >

Wine Prague 2021 se odkládá

05.03.2021 |
Aktuality

Situace ve světě vinařských veletrhů a velkých vinařských akcí stále není dobrá. Zrušení či odložení postihlo velkou většinu jarních světových mezinárodních veletrhů i prezentací nových ročníků vín. Vzhledem k aktuální epidemiologické situaci v České republice a opatřením vlády ČR musel být bohužel zrušeni plánovaný květnový termín veletrhu Wine Prague. Šestý ročník mezinárodního veletrhu vína pro profesionály a odbornou veřejnost se tak uskuteční na jaře příštího roku, a to konkrétně ve dnech 10.-11. května 2022. Aktuální informace můžete sledovat na www.wineprague.com.

Tým veletrhu Wine Prague však ve spolupráci s partnerským časopisem WINE & Degustation přinese v dubnu zajímavé řešení pro český a slovenský trh - projekt Wine Prague Printed & Digital 2021. Vína od vinařů kteří chtěli přijet na veletrh, ale i ostatních, kteří mají zájem nabídnout svou produkci tuzemským distributorům a zákazníkům, budou ohodnocena týmem časopisu WINE & Degustation ve spolupráci s nejlepšími sommeliery a obchodníky s vínem a výsledek těchto degustací pak bude tvořit speciální přílohu dubnového vydání časopisu WINE & Degustation s fotografiemi, doporučeními a popisy jednotlivých láhví, včetně přímých kontaktů na vinaře. Tato edice se konkrétně zaměří na vína vhodná pro nastávající jarní a letní období. Speciál bude samostatně k dispozici také importérům vín v ČR a SR a zástupcům HORECA. Bude zveřejněn i v digitální podobě na stránkách časopisu WINE & Degustation a s podrobnými informacemi pro navázání velkoobchodní spolupráce pak na stránkách veletrhu Wine Prague.


Partneři

Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht a WINE & Degustation.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI