W-D > Články > Degustace >

La Finestra |Degustační večeře s víny G.D. Vajra

01.03.2023 |
Degustace

V polovině prosince proběhla v pražské restauraci La Finestra in Cucina fantastická degustační večeře s víny G.D. Vajra. Toto prestižní piemontské vinařství, jehož výhradním dovozcem do ČR je společnost ALBARELO, patří v současné době mezi špičku výrobců nejen v regionu, ale i v celé Itálii. Do Prahy navíc osobně přiletěl Giuseppe Vajra, hlavní tvář celého vinařství, aby v La Finestra in Cucina prezentoval jejich vlajková vína snoubená k mimořádné italské gastronomii.

V předvánočním období byla pražská gastronomická a vinařská scéna opravdu nabita nesmírně zajímavými akcemi a návštěvami významných osobností ze zahraniční. Degustační večeře s vinařem Giuseppem Vajrou, kterou pořádala dovozní společnost ALBARELO, patřila jednoznačně k těmto vrcholným degustacím konce loňského roku. V průběhu večera čekalo na milovníky vín a gastronomie celkem pět mimořádných chodů párovaných s víny G.D. Vajra. Mezi jednotlivými chody pak Giuseppe hovořil o vzniku a filozofii celého vinařství a samozřejmě i o vínech samotných.

Celý článek najdete v únorovém vydání WINE & Degustation, který je možné zakoupit ZDE.


Partneři

Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht a WINE & Degustation.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena