W-D > Články > Degustace >

Novinky v sortimentu |Advivum

20.03.2020 |
Degustace

V polovině ledna proběhla ve Winebaru Advivum ve Slovanském domě v Praze první z jejich seriálu pravidelných degustací v tomto roce. I letos se tak mohou milovníci ikonických zahraničních vín těšit na návštěvy věhlasných zahraničních vinařů, kteří do Prahy osobně přijedou představit svá špičková vína. První letošní degustace však byla zcela logicky zaměřena na novinky v sortimentu, ty vybral a osobně představil Jan Čejka.

Díky širokému portofoliu vín společnosti Advivum je degustace novinek sortimentu vždy zážitkem pro spousty milovníků špičkových vín. V rámci prvního degustačního večera si na své mohl přijít takřka každý. Jan Čejka totiž v řízené degustaci představil vína z různých koutů Francie, navíc z rozličných stylů výroby. Degustace proto mnohým účastníkům přinesla kromě příjemně stráveného večera i nové objevy v podobě vín z méně známých apelací nebo oblastí. V průběhu degustace bylo možné ochutnat jak zcela nové přírůstky v portfoliu Advivum, tak některé nové ročníky již stálých vín v sortimentu.

Více se dočtete v aktuálním vydání magazínu WINE & Degustation

Text: Václav Tichoň DipWSET

Foto: Michal Šetka


Partneři

Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht a WINE & Degustation.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI