W-D > Články > Pozvánky >

Odstartoval letní koncertní seriál |Hudba na vinicích

16.07.2021 |
Pozvánky

Mirai, Xindl X, Anna K., David Koller, Tomáš Klus, Pokáč, Jelen, Ewa Farna, MIG 21, Monkey Business a spousta dalších. Letos kapely míří hrát z velkých festivalů přímo do vinic!

Milujete propojení hudby a vína? Pak nesmíte chybět na Hudbě na vinicích! Téměř 60 koncertů, 17 kapel a 7 vinařství. Letní koncertní seriál Hudba na vinicích propojuje top tuzemskou hudební a vinařskou scénu přímo v malebných lokalitách sedmi moravských a českých vinařství. Jde o komorní koncept klubového charakteru, avšak pod širým nebem a s výjimečnými kulisami vinic. Propojení vína a hudby přímo ve vinařstvích je koncept, který již nějakou dobu úspěšně funguje v zahraničí. A chytil se i u nás! Jde již o druhý ročník, jehož účelem je vytvářet originální zážitky pro návštěvníky i samotné kapely, kteří jsou spolu v mnohem těsnější interakci než na velkých festivalech. Koncerty probíhají celé léto včetně září.

Více informací a vstupenky přes www.hudbanavinicich.cz

Časopis WINE & Degustation je mediálním partnerem akce. 


Partneři

Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht a WINE & Degustation.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena
Created by EI