W-D > E-shop > Knihy >

Knihy


Guide to the best wines of the Czech Republic 2014 - 2015

Cena vč. DPH 199 Kč

Milí čtenáři,

představujeme Vám novou, zcela ojedinělou publikaci, Průvodce nejlepšími víny ČR 2014 – 2015, která na českém trhu dlouho chyběla. 

Přípravě této publikace předcházelo šest měsíců individuálních i společných degustací, mnoho cest za vinaři do moravských i českých vinařských podoblastí a téměř dva tisíce různých ochutnaných vzorků vín.

Z 604 oslovených vinařů a vinařství v České republice se jich do tohoto průvodce dostalo 191. Z téměř 2 000 vzorků jsme při finálních společných degustacích vybrali a doporučili 882 vín. Každé vinařství, s jakýmkoli celkovým hodnocením, které v publikaci najdete,  může být tedy na svou práci a úroveň zařazených vín patřičně hrdé. Vyrábí totiž vína, která stojí za pozornost i náročných konzumentů, vína, která patří do knihy s názvem „Průvodce nejlepšími víny České republiky“!

Publikace je určena pro všechny milovníky vína a zároveň slouží jako nezbytný zdroj informací pro profesionály v tomto oboru.

Publikace je v anglickém jazyce.

Partneři

Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht a WINE & Degustation.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena