W-D > E-shop > Knihy >

Knihy


Nejlepší vína České republiky - Průvodce 2023 - 2024

Cena vč. DPH 349 Kč

Michal Šetka a Ivo Dvořák, Jakub Přibyl, Roman Novotný a Richard Süss

Nejlepší vína České republiky - Průvodce 2023 -2024


Špičkový autorský tým mezinárodně respektovaných odborníků ve složení Michal Šetka, Ivo Dvořák, Jakub Přibyl, Roman Novotný a Richard Süss hodnotil více než dva tisíce vzorků vín, aby vybral ta nejlepší.

Jubilejní desáté vydání publikace Nejlepší vína České republiky - Průvodce 2023-2024 je zároveň rekordní. Na 356 stranách představuje 203 špičkových vinařství z Čech a Moravy a doporučení na 1 228 vín. U každého vinařství jsou uvedeny kromě informací o historii a současnosti i praktické informace o možnostech ubytování a degustací ve vinařství a jejich vybraná nejlepší vína včetně podrobného popisu.

Úspěšná publikace se každý rok stává napjatě očekávaným cenným zdrojem objektivních a nezávislých informací pro milovníky vín i profesionály. Je nepostradatelným zdrojem aktuálních tipů na vynikající vína, která lze od tuzemských vinařů koupit i rádce na cesty do vinařských oblastí a za samotnými vinaři. Neomylně pomůže i při výběru vína v restauracích, vinotékách či na regálech supermarketů.

 

Cena: 349,- Kč

Pevná vazba

Počet stran: 356

 

UKÁZKY Z KNIHY

6 VINAŘSKÝCH PODOBLASTÍ

VÝBER NEJLEPŠÍCH VÍN DLE NEJDŮLEŽITĚJŠÍCH ODRŮD A 17 KATEGORIÍ

203 VINAŘŮ

 

 

Partneři

Aktuální číslo

Předplatné


PřihlášeníRegistrace

Přihlášení uživatele

Pro přihlášení na web zadejte svoje uživatelské jméno a heslo. Přihlášení platí i pro weby časopisů Yacht a WINE & Degustation.

Zapomněli jste heslo?

© YACHT s.r.o. | Všechna práva vyhrazena